| Mytza_6160 a întrebat:

cum pot sterge o poza de pe facebook?

4 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Păi pur şi simplu apeşi pe poză si în stânga ai nişte opţiuni şi tu dai click pe "Şterge fotografie". Sper că te-am ajutat.

| FataCuMinte97 a răspuns:

Buna.
Pe Facbook poti sterge o fotografie de a ta(ca daca nu e a ta nu poti) dand click pe "Sterge fotografie"( jos, in stanga fotografiei). Sper ca ti-am fost de folos!
Pa pa.

| TeodoraMaria98 a răspuns:

Pai dai click pe poza astfel incat sa iti apara mare, si apoi in josul fotografiei, in stanga iti apar diferite optiuni legate de ea, printre care si stergere sau delete. Funda?

| Marius_5343 a răspuns:

Daca poza este din contul tau cauta editare album selecteaza poza si dai delete