| Alien1 a întrebat:

cum pot sterge temporar contul de facebook?
Adica temporar nu definitiv.

Răspuns Câştigător
| Nicoleta19999 a răspuns:

Dai la setari>>securitate zi in stanga sau in dreapta jos(nu mai stiu sigur) iti apare "dezactiveaza cont" ca sa ti-l reactivezi trebuie doar sa te contectezi cu email-ul si parola

5 răspunsuri:
| blacksky13 a răspuns:

Intri la setările contului apoi la privacy(intimitate) si la capătul opțiunilor găsești dezactivarea contului. De dezactivat il poți dezactiva si nu contează cât e dezactivat. Dar dacă îți bagi parola si mailul pe Facebook contul se va reactiva. Eu am făcut lucrul asta si am stat destul de mult cu el dezactivat.

| catalinus13 a răspuns:

O chestie interesanta tu chiar daca dai acolo sa stergi Facebook tu tot o sa ai Facebook deoarece daca ai citit atunci cand ti-ai facut contul specifica ca il vor folosii si dupa ce tu vei murii sau il vei sterge

| AlliumUstum a răspuns:

Il dezactivezi dar intri pe el din 13 in 13 zile. La doua saptamani se dezactiveaza definitiv.

| AlliumUstum a răspuns:

Cand ai intrat pe cont se reactiveaza si trebuie repetata operatiunea ci dezactivarea/ stergerea contului.

| Niculita_Andreea_1998 a răspuns:

Hei : Setari - Securitate - Dezactiveaza contul :-)