| batmobile a întrebat:

Salut TPU
Cum sa setez la facebook ca atunci cand dau like sau un coment la poza unuia sa nu apara in cronologia celorlalti prieteni ai mei acest lucru. de exemplu eu(x) dau like prietenului (z) iar in cronologia lui (y) apare : x i-a dat like lui z si se afiseaza si fotografia...
Cum fac sa scot chestia asta?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu poti daca poza respectiva e publicata in mod public fara restrictii sau au fost etichetati in ea asta e. Poti trimite un mesaj privat in legatura cu ea.