| qRazvII a întrebat:

big grin
Am comandat un telefon de la Vodafone, ei au zis ca ajunge in maxim 3 zile, au trecut 2 zile, pot sa il primesc si sambata sau duminica?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

In principiu se lucreaza si sambata la curierat. Eventual suna-i pe cei de la Vodafone. E o perioada foarte aglomerata la firmele de curierat pentru ca au fost multe zile cu reduceri pe toate site-uri si a inceput si perioada sarbatorilor. Plus ca ninge in aproape toata tara si asta sigur a dat peste cap toata organizarea lor.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, probabil îl vei primi sâmbătă.

| Jipa95 a răspuns:

Nici o firma de curierar din tara asta nu lucreaza duminica dar sambata programul lor de lucru este relativ scurt, deci il vei primi mai mult ca sigur sambata.

| buzeduulci a răspuns:

Prietenei mele i-a venit o comanda prin curier duminica trecuta.

| Voro a răspuns:

Sambata nu stiu, dar Duminica sigur nu se lucreaza. Avand in vedere ca 30, 1 sunt zile libere de la stat, s-ar putea sa-l primesti pe miercuri-joi.

Răspuns utilizator avertizat
| FortaFortaForta a răspuns:

Da. Funda?

| Cosmin_Andrei_2001 a răspuns:

Depinde de programul de lucru al firmei de curierat care iti aduce telefonul