| ThedarkJoHn a întrebat:

Daca dau defragmentare la partitia C in care am windowsul acesta se va sterge?
FUNDA!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are cum sa se stearga, defragmentarea nu inseamna sterger.
Inainte de defragmentare iti recomand o curatare a partitiei C, cu Disk Cleanup sau CCleaner.

| sltlp a răspuns:

Nu crezi ca daca stergea windows-ul scria stergere windows si nu defragmentare?
http://en.wikipedia.org/wiki/Defragmentation

| Jipa95 a răspuns:

In nici un caz nu iti sterge nimic, ba din potriva este recomandat sa defragmentezi odata sau de 2 ori partitiile hardului!