| OmuCane a întrebat:

Daca vreau sa imi cumpar xbox 360 nu jocul 2k14 wwe sau 2k15 cand o sa apara are importanta intre xbox 360 S sau 360E? Am auzit chestiile astea la cineva si nu stiu ce inseamna.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

S presupun ca vine de la slim, E nu sunt sigur, dar cu siguranta nu e slim. Sa nu iti iei slim, pentru ca iti ofera spatiu mai mic decat un 360 normal. E bun, doar ca ai dezavantaj la spatiul de stocare.

| Eduard619 a răspuns:

Sfatul meu ia-ti PS3/4 much better.happy

| GunDealer a răspuns:

S e slim si are butonul power cu touchscreen si cateva lucruri la design si la librarie diferite.