| silviutzu17 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog un site de unde pot descarca un accelerometru.Am cautat dar nu am gasit.Va rog...primul raspuns si bun primeste funda restul vot:*happy

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Degeaba il descarci, accelerometrul nu e un program ci un este un senzor care măsoară accelerația, pe baza inerției corpurilor. se intalneste la telefoanele mai bune, care intorc imaginea atunci cand detecteaza ca tu ai rotit telefonul.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce vrei tu sa faci?
accelerometru e un senzor cum Doamne iarta ma vrei sa il descarci?

| availablehandyman a răspuns:

Sall! accelerometrul este senzorul care ii permite telefonului sa se vada in mai multe moduri, (de ex la un videoclip sa se vada in full screen) pe tot ecranu, acesta nu il poti cumpara, il au telefoanele din fabrica!winking

| Gaby405 a răspuns:

Pentru PC sau telefon?

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Ce dracu faci cu elllDegeaba il descarci, accelerometrul nu e un program ci un este un senzor care măsoară accelerația, pe baza inerției corpurilor.