| lBroken69 a întrebat:

Salut,TPU de carund mi-am reinstalat windows.Pe windows-ul vechi aveam instalat fifa12(clasic),care era cumparat.Acum cand vreau sa il instalez trebuie sa instalez origin si sa ma loghez.Parola am uita-to,dar am dat la forgot password si mi-a trimis pe email un cod care sa il bag acolo(pe origin),ok bag codul,dar imi spune sa scriu parola noua, si confirmarea.Scriu parola,si confirmarea ei, dau pe continue si imi spune ca parola trebuie sa aiba intre 8-16 caractere.Am incercat orice parole,cu cifre,semne, normale intre 8-16 caractere si tot nu merge.Cine ma poate ajuta dau funda.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Cand bagi noua parola, vezi sa aiba si un caracter cu litera mare gen : Origin1234.