| Litoiu_Dany_1994 a întrebat:

de cateva zile ma tot gandesc la ceva :
Adica, eu vreau sa-mi cumpar o tableta si nu inteleg un lucru eu am internet prin cablu dar daca imi cumpar un router o sa am internet si pe calculator si pe tableta?
Va rog ajutati-ma dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| SuzySweet a răspuns:

Da, daca iti iei router, vei avea internet si pe calculator si pe tableta, daca ai un telefon cu wi-fi, vei avea internet si pe el, etc. Dar daca iti iei, ai grija sa-ti pui parola, daca nu, toti vor 'fura' internet de la tine. Am inteles ca un router e in jur de 100 lei. Dar daca prinzi reduceri e si mai bine!

1 răspuns:
| Sheldon a răspuns:

Da,cu siguranta