| AlexMihai2003 a întrebat:

De cateva zile mi-am pus windows 10. Si acum, cand instalez jocuri si intru in ele ma baga putin in loading, dupa aceea imi intra pe steam si ma duce la pagina jocului. Ce sa fac?

Dau Funda happy

1 răspuns:
| Nicholasatron a răspuns:

E windows 10... deci încă nu e optimizat bine pentru jocuri adică din ce am înțeles jocul ți-a dat crash! Nu prea știu ce ai putea face, poate nu ai cerințele necesare să joci jocul sau e problema cu jocurile care nu sunt optimizate pentru windows 10 mai bine zis. Dacă îți merge pe alt windows înseamnă că e treaba cu windows-ul, iar dacă nu e vorba de cerințe. Poate ai și câțiva viruși mai știi happy