| DoarSteff a întrebat:

De ce atunci cand incerc sa instalez Adobe Flash Player nici macar nu mi se deschide? Ii dau Open si cand ma intreaba daca doresc sa execut actiunea respectiva ii dau Yes iar dupa aceea nu mi se deschide. Am asteptat o ora si nimic. Ce pot sa fac? Cel mai bun raspuns primeste VOT + FUNDA!

2 răspunsuri:
| CosminShAtat a răspuns:

Citeste aici si poate iti vei rezolva problema... sper ca te-am ajutat funda :)?

http://www.bluesmoke.ro/......le-chrome/

| Dochia_Dimitrie_Razvan_1994 a răspuns:

Acuma depinde ce windows ai. Poti sa ai windows 7 pe 32 bit si tu sa instalezi pe 64 bit sau invers. Sper ca te-am ajutat.