| iAMVi a întrebat:

De ce cand intru pe youtube de pe tableta sau smartphone, nu pot da like la comentarii?

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Nici la mine nu functioneaza pe tableta sau pe telefon, deci concluzia e ca e de la ei, poate nu au adaugat ei din diverse motive.

9 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Trebuie sa te inregistrezi pe google+. Asa functioneaza pe android si pe windows phone. Cu siguranta ti-ai facut cont atunci cand ti-ai cumparat telefonul iar daca nu iti mai amintesti parola, stii deja cum se procedeaza. happy

| iAMVi explică (pentru FeliciaCorinaA):

Sunt logat deja pe youtube cu acelasi cont pe care il am si pe G+ si pr Youtube.
Si pot da like la comentarii doar daca imi apare notificare pe G+ sad

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru iAMVi):

sad

| CatalinManta a răspuns:

Vezi daca esti conectat la contul gmail, sau daca nu reinstaleaza aplicatia.

| iAMVi explică (pentru CatalinManta):

Sunt deja conectat cu contulnde gmail sin ot nu merge.
Aplicația nu o pot dezinstala și instala din nou pentru ca e preinstalata.

| CatalinManta a răspuns (pentru iAMVi):

Intra in play store, cauta youtube si dezinstaleaza, asa ar trebui sa mearga.

| danutzu96 a răspuns (pentru iAMVi):

Incearca sa ii faci update in cazul in care nu este la zi.

| iAMVi explică (pentru danutzu96):

Este la zi

| danutzu96 a răspuns (pentru iAMVi):

Sigura chestie ramasa sa faci hard reset la telefon. Fa backup inainte.