| TinauRobert a întrebat:

De ce cand rulez un joc gen CS:GO sau chiar si Roblox mi se stinge laptopul?

Răspuns Câştigător
| Robert2580 a răspuns:

Da poate fi si asta...

2 răspunsuri:
| Robert2580 a răspuns:

Ba baga si tu laptopul in frigider :)))). Glumeam laptopul tau se supraincalzeste si nu mai face fata deci se inchide automat eu zic sa iti iei un cooler gen : http://www.emag.ro/standuri-coolere-notebook/c, de asa ceva ai nevoie mereu pentru al tine la o temperatura constanta, dar dac si cu cooler tot se inchide atunci e o problema tehnica si ar trebui sa mergi in service cu el, deoare ce poate avea legatura cu placa de baza sau cu incarcatorul BAFTA!

| TinauRobert explică (pentru Robert2580):

Poate sa fie de la praf.De cand l-am cumparat, nu l-am sters niciodata

| Robert2580 a răspuns (pentru TinauRobert):

Da poate fi si asta...