| Ciubotaru12 a întrebat:

de curand am descarcat enemy territory quake wars, l-am instalat, si cand il deschid imi zice ca nu suporta driverul open gl(am windows 7 cu licenta), ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| necuratu a răspuns:

Am win7 pe calculator, chestia asta o primesti cand nu ai instalate drivele video corect, mai incearca inca odata cu driverel video, daca nu merge incearca sa dai click dreapta si sa te duci la propieties si sa selectezi sa ruleze compatibil cu win xp

| kolcov a răspuns:

Probabil nu face fata placa video