| tutankamon1 a întrebat:

de curand am reformatat calculatorul si nu imi mare merge nimic pe el. Cand vreau sa deschid un video cu bsplayer sau windows media player si la orice program deschis imi da eroare "has stop working" dupa care se inchide. De asemenea mi-a aparut cand dau click dreapta Catalyst Control Center, care l-a fel imi blocheaza toate problemele :host application has stopped working. A problem caused the program to stop working corectly. Windows will close the program and notify you if a solution is available. Va rog solutii, de 2-3 zile nu mai stiu ce sa fac am cautat pe tot internetul, mai bine nu mai reformatam calculatorul

1 răspuns:
| apokalipse96 a răspuns:

Salut cel mai bine este sa iti instalezi windows-ul iar, daca nu stii cum sunt firme care instaleaza windows