| Dorutzzu a întrebat:

De curand m-am apucat de un canal de Youtube cu un prieten. La inceput vorbeam cu skypeul de pe telefon, cu castile de la telefon (eu) si el de pe pc cu casti de pc. Se auzea cat de cat bine, dar deloc intrerupt. Acum mi-am cumparat niste casti Serioux EVO6600 (le-am luat provizoriu). Colegul mi-a spus ca se aude bine. Dupa 2 zile, se tot intrerupe. Nu intelege aproape nimic din ce spun. Am filmat cu castile mele (solo) si se auzea perfect. Cand dau pe skype ma uit la conexiunea dintre noi si zice ca e rapida. Care credeti ca e problema? Eu il aud pe el perfect. Dau funda cui imi raspunde rational.

Răspuns Câştigător
| Nicusor_Popazul_1972 a răspuns:

Problema ieste din casti poate o avea ceva defect dar sfatul meu e sati ei alte casti. Funda?

1 răspuns:
| JohnyMoga a răspuns:

Casti de un leu ia-ti altele laughing