| radu05 a întrebat:

de curand mi-am facut un blog pe blogger.com si am vrut sa mai adaug inca o pagina pe acest blog. Am facut pagina am dat publicati, dar cand intru pe blog nu imi apare pagina. Ce sa fac ca sa imi apara?

Răspuns Câştigător
| GabyB94 a răspuns:

Poate e o problema cu tema folosita. Vezi la layout pagina daca ai permis sa fie vizibile paginile.

Daca nu poti incerca si platforma webnode.ro, poate iti place.

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Eu iti recomand mai bine sa folosesti www.ucoz.ro - e mult mai usor. In caz ca ai nevoie de ajutor, poti accesa forum.ucoz.ro - aici gasesti numeroase materiale utile pentru dezvoltarea blog-ului tau.