| ombladon156 a întrebat:

De curand mi-am schimbat PC-ul cel vechi cu unul nou. Problema este ca nu mai am ce face cu cel vechi si doresc sa il vand. Vreau sa il dau cu 500 ron. Componentele pc-ului: amd athlon x2 64 2.8 GhZ 5400+, ati radeon hd5450 2gb, 2gb ram, placa de baza msi, HDD 160 Gb. Si ma gandeam sa vand odata cu unitatea si monitorul care este Fujitsu cu rezolutie 1600x900, mouse si tastatura noi si boxe LG. Eu zic ca 500 ron pentru toate e destul de convenabil.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Daca il dai cu 300...este bine.pe bune!

| Jipa95 a răspuns:

Impreuna cu monitorul, este un pret foarte corect. Merge.

| Dayiii96 a răspuns:

Da,e convenabil si cred ca o sa il vinzi si destul de repede.