| FlavYusH a întrebat:

de freo o saptamana cand pornesc calculatoru incepe sa se auda bipuri care tin pana apas pe un buton de la unitate(am niste butoane la unitate de unde pot reseta timpu de cand merge unitatea si alte chesti, sunt 4 butoane) care sa fie problema?

3 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

În mod normal, o unitate are 2 butoane: cel de pornire, şi cel de reset. PC-urile mai noi nici pe-ăla de reset nu-l mai au, pentru că n-au nevoie, deci mi se pare puţin cam ciudată problema... adică mai pe româneşte nu pricep care e. big grin
Dacă merge bine, lasă-l aşa, sau apasă pe acel buton care trebuie ca să-l opreşti din ţiuit laughing

| JuLien a răspuns:

Da vezi poate e ceva gresit in setarile la acel displei care revin la normal odata cu apasarea acelui buton...fi atent ce se schimba cand apesi pe acel buton...si fa-l cum trebuielaughing

| FlavYusH explică:

Are un displei unde arata de cand este pornit pc-ul si alte informati, si sub sunt 4 butoane.