| Georgestaff08 a întrebat:

de putin timp a inceput sa mi se miste calculatorul greu dar nu am nici un virus dar in jocuri se comporta normal

6 răspunsuri:
| Ponce a răspuns:

Reformateaza HDD-ul complet. Alte partitii, alt WINDOWS poate.

| neutrino a răspuns:

Este timpul unei curatenii generale.

| MskDesign a răspuns:

Fa-i o curatenie generala si schimba pasta termica la procesor.

| Luiz369 a răspuns:

Nici o data nu poti sa stii daca ai virusi, dar ar putea fi de la rami

| Mirel1337 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.Asa este normal, s-au depozitat în computerul tau fisiere nefolositoare care nu se mai pot sterge.Este unica solutie

| thisgirl a răspuns:

Daca vrei instalaza-ti antivirusul AVG. Eu mi l-am instalat si e super bun si chiar nu se mai misca greu laptopul meu.
happy
Funda?