| SebiWEEEEEED a întrebat:

Salut tpu.De un timp merge foarte greu pc, da freeze-uri mai ales cand aud un sunet de la unitate un sunet de parca ar ceda si se aude de mai multe ori, nu merge nici sa intru pe google fara sa se blocheze, inca de la startup merge greu si cand mai misc mouse-ul pe aplicatii se blochează si nu stiu de ce. Va rog ajutor funda

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sursa/hard bulite, in principiu. ASta daca nu cumva e vreun virus, desigur. Daca nu ai habar sa il diagnostichezi, atunci fuga in service cu el!

| SebiWEEEEEED explică (pentru KodrutZ):

De atunci nu mai facce asa, parca ar avea momente si nu stiu de ce, de obicei cand instalez ceva nou pe el face asa.

| CPAElites a răspuns:

Asa se intampla daca sting pc-ul tinand apasat pe butonul power!
Sau penelor de curent