| Dczedi a întrebat:

Deci am o problema legata de Instagram, acolo postez creatiile mele pe care la fac in PHOTOSOP.

Bun, deci dupa ce postez "creatia" se vede normal, adica clara iar dupa ce reintru in Instagram pur si simplu e blurata, e neclara, etc. repet, doar dupa ce reintru in Instagram se blureaza complet.

Dau funda cine ma ajuta!

1 răspuns:
| Ethereal2007 a răspuns:

Poza pe Instagram rămâne aceeași. Doar tu o vezi blurata din cauza unei probleme sau a unui bug/glitch al aplicației.