| Daniel235 a întrebat:

Deci am un pentium g3240 si o placa video r7 250, am instalat drivere tot frumos dar cand dau click stanga pe desktop nu trebuie sa imi arate ceva Intel panel sau ceva de genul? Ca la placa aia dedicata apare amd radeon settings, nu trebuia sa imi arata si la asta integrata ceva cu Intel?

5 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Click stanga nu, click dreapta incearca. Daca ai radeon, nu-ti arata nici un panel Intel. Cel mult ai sa-l gasesti in desktop settings.

| Daniel235 explică (pentru CLCQ):

Asa click dreapta m-am incurcat. Pai am vazut unii aveau si acel Intel panel eu de ce nu il am?

| CLCQ a răspuns (pentru Daniel235):

Intel panel apare cand ai numai video-ul integrat. Altfel apare catalistul.

| Stefancalin1997 a răspuns (pentru CLCQ):

Sau crimson.

| Daniel235 explică (pentru CLCQ):

Am un prieten, dar el are nVIDIA, avea si nVIDIA panel si Intel...