| Daniel235 a întrebat:

DECI, eu mi-am schimbat windows-ul si nu mai am conexiunea la internet. Eu am net de la akta, si am modem-ul bagar in router si de acolo vine un cablu pana in calculator, si nu stiu cum sa fac conexiunea!
Vreau sa imi spune-ti pas cu pas si daca merge aveti funda pe loc!
Apropo, netul din router merge. Adica primesc semnal pe telefon / laptop si merge netul.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Instaleaza driverul pentru placa de retea

| Daniel235 explică (pentru suntserios):

Am gasit driverul de la placa de retea, l-am instalat, acum cum fac configuratia la internet? Cu router-ul ala si etc.

| thezbx a răspuns:

Ai instalat driverul de net?

| Daniel235 explică:

Cum aflu ce placa de retea am ca sa caut driverul?