| StoienicăSorin a întrebat:

din nou m-am decis sa imi cumpar o tableta Samsung galaxy tab s 10.5 la 23 milioane fac o alegere buna? daca nu sugerati- mi alta mai buna va rog frumos

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ori vrei M8, ori S5, acum tableta. Daca nu stii pentru ce le vrei, nu ai nevoie de ele. Un dispozitiv care sa le uneasca pe toate si sa si mearga foarte bine, nu exista. Gandeste-te la ce le folosesti si cumpara ce ai nevoie, daca tot esti dispus sa dai 2300 lei (pretul unui laptop).

| William a răspuns:

Daca nu ai nevoie de ea nu faci o alegere buna. Chiar nu inteleg de ce ai da banii pe ceva de care nu ai nevoie.

| FatUglyVirgin a răspuns:

In loc sa dai 2300lei pe o tableta mai bine ti-ai schimba mobila aia din 1970 din casa laughing

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Este o tableta super! Singurul lucru cu care nu sunt eu de acord in privinta acestei tableta este pretul putin cam ridicat.

De exemplu aceasta tabelta: http://bit.ly/1nqwKRI mi se pare la fel de buna ca cea pe care vrei tu sa o iei... doar ca e mai ieftina cu 300 lei.

| Maria_Ana_1999_GPIt a răspuns:

Daca tie iti place cumpar-o. este foarte bunaa