| Cosmaroman a întrebat:

Salut TPU! Doresc să achiziționez un telefon ihunt p25000 xtreme.Pe hartie pare un telefon mai mult decât bun la un preț decent,dar am auzit că fiabilitatea (nu a acestui model in special), lasă de dorit! Cei care sunt în posesia acestui model sau au avut în trecut telefoane ihunt din seria titan, mă puteți ajuta cu o părere?

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Telefonul e ok daca ești la un loc de muncă unde e nevoie de forță fizică.
Dar daca îl iei doar pentru a-l avea așa ...ca o baterie de rezerva sau mai știu eu,nu e bun.
Daca vrei rețele sociale,gaming,poze și altele, nu e bun, asta sa fie clar!
Adică o să faci tu ceva acolo, dar nu va fi foarte calitativ și vei fi dezamăgit.
Plus că e o cărămidă de-a dreptul, daca te apleci, îți intră în stomac laughing

Sa știi că telefoanele cu 5000mah sunt bune și ele daca vrei sa te tina bateria, dar nu sunt foarte rezistente.
Acum na, tu știi dacă merită sacrificiul!