| TheGamer211 a întrebat:

Doresc să îmi restart-ez Samsungul înapoi la modul de fabrică. Un prieten (tot cu Samsung) și-a restartat și el dar toate contactele și aplicațiile i-au fost șterse. Mie, în setări îmi spune,, copie de rezervă si restart" (sau ceva de genul). Asta înseamnă ca nu-mi voi pierde nimic? Şi dacă da trebuie să îmi iau copiile de undeva? Spuneți-mi riscurileiși avantajele. Funda.

1 răspuns:
| Falca00 a răspuns:

Ce e salvat pe cartela SIM ramane in telefon. Aplicatiile, jocurile, imaginile se sterg. Aplicatiile din fabrica isi vor sterge update-ul doar.