| 423423rw a întrebat:

Este bun telefonul Huawei y3? 1.3GHz 4GB Quad-Core Procesor bla bla... Este bun? Merita cumparat? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| alexjohntech123bossulica29122002 a răspuns:

Paiii... Nu prea ti-l recomand. Ca procesor e acceptabil. Dar memoria e foarte mica. In specificatii scrie ca are 4 gb dar sunt disponibili in jur de 1 gb ca restul ocupa sistemul de operare

| 423423rw explică (pentru alexjohntech123bossulica29122002):

Dar nu imi trebuie cine stie ce spatiu pe el ca nu joc jocuri de astea mari. big grin Joc Clash of Clans.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bla bla ala conteaza. Daca nu ne spui de unde sa stim dac merita?
E bun tinand cont ca este quad core de 1, 5 Mghz. E suficient spatiu de stocare atata timp cat ai si un sd card ca mai stochezi si pe el.

| 423423rw explică (pentru anonim_4396):

I-am scris numele. rolling on the floor Puteai sa te uiti. LoL