| BorDerX a întrebat:

eu vreau sa ma re apuc de Minecraft dar cand intru pe el imi pun numele dau start simi da done loadin cred ca trebuie sa-mi iau driverul de la placa video da nu-l gasesc!

PlacaVideo : Radeon X1300/X1550 Series Secondary by ATI Technologies Inc.
Dau Funda Primului care imi da saitul Cu descarcarea

6 răspunsuri:
| xX3myandr3yXx a răspuns:

Tine linkul de unde iti poti trage update http://tiny.cc/pa3hnw

| Alex_Aly_1973 a răspuns:

Daca vrei sa te apuci de Minecraft trebuie sa ai instalat progamul java.

| BorDerX explică (pentru Alex_Aly_1973):

Da Il Am Am incercat sa-l instalez din nou dar tot asa face, Pe win xp Mergea dar cand maim Bagat Win 7 Nu mai mere

| BorDerX explică:

Am instalat Java da tot asa face pe win xp mergea dar pe Win 7 nu stiu ce are
Am incercat sa instalez iar java dar tot asa face

| Alex_Aly_1973 a răspuns (pentru BorDerX):

Mie imi merge jocu pe win 7.

| Alex_Aly_1973 a răspuns (pentru BorDerX):

Atunci instaleaza win xp ca sa iti mearga jocu.