| Bitca_Dorin_1998 a întrebat:

Eu vreau sa urmezi sa-mi modez ps 3 fara stick special si am link-ul http://life4gadgets.com/......al-cfw/.si cind vreau sa-l copii im apare ca filele sunt rele.ce sa fac?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Vrei sa pari tu mai destept, dar nu ai sa reusesti. Lasa tutoriale ca in cel mai bun caz ai sa ajungi cu erori, ca acum. In cel mai rau caz, ai sa te trezesti cu consola facuta praf, numai buna de aruncat. Modarea nu o face oricine. Mergi la o persoana specializata(costa fie 150 lei, fie 400 lei modarea). Tutorualul ala e bun, dar e vechi, si nu se mai aplica de prin 2010-2011.