| titigreaca a întrebat:

Exista vreun program sa vad cate grade sunt in casa. funda!

Răspuns Câştigător
| Nedelcu_Carlos_1990 a răspuns:

Du-te la magazin si cumpara un termometru il lipesti de pc si gata! un nou gadgetlaughing FUNDA?

8 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Nu exista program pentru asa ceva, doar sa vezi gradele afara, dar in casa NU.

| Florincrap a răspuns:

Ai auzit de termometru?

| Scorpiel a răspuns:

Da, programul respectiv se numeste Termometru!winking

| SkrillexForever a răspuns:

Da exista un program deci fi atent la toti pasii ok?
deci
1. Te imbraci gros sau subtire depinde cum e vremea
2.te duci la un magazin gen 40de mi
3.cauti un termometru
4.il cumperi si il pui in plasa
5.te duci acasa
6.te dezbraci si iti iei hainele de casa sau pijamalele
7.demontezi unitatea PC
8.pui acolo termometrul la vedere
9.asamblezi unitatea
10.te bagi pe PC
11.te bagi la Widgets si cauti acolo termometer sau ceva in gen
12.il scoti pe desktop
13.setezi acolo orasu tau
14.te uiti inapoi pe TPU la acest raspuns si vezi daca nu ai omis ceva laughing

| Albertxxx a răspuns:

Daca ai o unitate foarte foarte noua, exista un senzor de caldura, dar nu cred ca detii asa ceva asa ca nu exista nici un program care sa iti arate cate grade sunt in casa, poti vedea cel mult afara, dar in casa nu. Cumpara un termometru de camera, e 2 lei unul.

| Anisoara961 a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva. Eventual doar gradele componentelor.

| Roman_Irina_1984 a răspuns:

Cate g am in camera mea

| Sofianu_EllenaMary_1983 a răspuns:

Cate grade am in casa?