| StoienicăSorin a întrebat:

FaceTime o lista cu argumente de ce iPhone 6 e mai bun ca iPad air va rog frumos ca n-are cum sa fie mai bun iPhone-ul! Va rog

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Sa compari un iPhone cu un iPad este ca si cum ai compara un automobil Mercedes cu un camion Mercedes.

Mai bun la ce? Unul este construit intr-un scop, celalalt in alt scop.

| LTAA a răspuns:

IPhone 6.

| AlexL28 a răspuns:

IPhone 6 e mai performant pentru ca pur si simplu e mai nou, are procesor si placa grafica mai noi si mai bune. In rest ecranul, ram-ul...sunt cam la fel.