| Edward_8648 a întrebat:

imi puteti da sfaturi in ceea ce priveste conectarea telefonului la calculator prin USB? Eu am o mica/mare problema aici cu telefonul meu, de cate ori vreau sa'l conectez prin USB la calculator sa imi pun imagini, musica, etc, pe telefon, nu pot deoarece nu imi apare acel fisier al telefonului, e Samsung Galaxy Fit, nu stiu de ce nu merge, de aceea va intreb pe voi. ofc. oare deoarece mi-am reinstalat windows'ul la calculator? si inainte de aia am mai conectat telefonul la el si a mers(pentru ca am reusit sa instalez software'ul pentru telefon ).Ce ar trebui sa fac? sa sterg software'ul instalat deja( l'as fi sters pana acuma daca as fi stiut cum big grin ) sa instalez un software nou(care ar fi mai bun? daca stiti va rog sa lasa-ti un lin la raspunsuri)? Va roooog help me:3

1 răspuns:
| xAnonimMM a răspuns:

Dupa ce l-ai conectat trebuie sa intrii la PC>Disk (depinde ce iti scrie tie,g, h, j, y, depinde)>unde ai tu muzica in telefon.Si pui...
DAR: Mult mai usor ai putea sa faci asa:intrii de pe telefon pe linkul asta: http://www.androidfreeware.net/download-youtube-tubemate.html,apoi o instalezi si cauti ce melodie vrei pe YT (de pe app), si apoi dai pe sagetuta de sus)