| Verdant a întrebat:

Imi puteti da si mie un site de unde sa pot downloada si eu driverul audio? Cu C Realtek / C Audio si sa fie pentru Windows 7 x86, Ultimate, daca va trebuie. Am placa video ATI Radeon 9250. Sa fie un driver audio suportat de aceasta placa. Multumesc! Ofer funda celui mai clar, mai rapid, mai serios si mai perfect raspuns.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi si dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.