| Caponel98 a întrebat:

imi puteti da un site de unde pot descarca driver pentru net?

2 răspunsuri:
| JulietthA a răspuns:

Http://www.programecalculator.ro/program-de-instalat-driverele/
Uite eu m-am folosit de acest link pentru a-mi instala driverele care imi lipses, te sfatui sa incerci, ajuta. Succese

| codrin98 a răspuns:

Buna. uita asta e cel mai bun si m-a ajutat de fiecare data! trebuie sa il downloadez si iti cauta el. dupa trebuie sa iti faci un cont dar dai cont fara bani! sper sa te descurci e cel mai bun! daca ai ceva de intrebat astept! FUNDA?