| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți spune cineva cum se schimba numele canalului de Youtube fara limita. Cu google+ nu se mai poate, știți altă modalitate?
Dau funda?!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am și eu un canal de Youtube și am avut aceeași problema, deci. Un timp mi l-am schimbat de multe ori cu google+ dar acum nu mai merge. Nu știu dacă îți va merge dar pe telefon de duci la aplicația Gmail iar în colț acolo în dreapta sus e poza cu profilul tău, dai pe ea. Apoi dai pe gestionati-va contul google și dai pe informații personale iar APOI mai jos e varianta NUME, dai pe ea sau sagetuta aia cum iți arata. Și încerci să îl schimbi dar dacă îți arată tot că ai încercat... într-o perioadă de 90 de zile nu merge. Poti sa încerci și pe calculator pe gmail vezi pe acolo dar nu știu dacă va merge. Daca nu merge trebuie sa aștepți 90 de zile. trebuie să te gândești la un nume potrivit pentru canal înainte de a proba multe nume.

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Ai voie doar 3 schimbări la 90 de zile. Dacă le-ai consumat asta este mai ai de așteptat. Nu poti sa le mai schimbi. Poti sa iti faci alt cont dacă chiar ți neapărat.