| kosti99 a întrebat:

imi puteti spune de ce nu imi merge yahoo messenger pe Win 10 preview? Scriu ID-ul si parola dar imi da yahoo troubleshooter si dau sa caute problema, se incarca si nu-mi da nimic.

3 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Windows 10 este tehnical preview, te si avertizeaza ca unele programe nu sunt compatibile, inainte sa instalati ceva cititi ce scrie.

| kosti99 explică (pentru Gabitzu246):

Da dar am incercat sa rezolv problema cu compatibilitatea si la unele programe a mers da la asta nu.