| SiderS a întrebat:

Imi puteti spune si mie care pasta termoconductoare ar fi buna pentru procesorul meu : Intel B970 Dual Core? Dau FUNDA!!!

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

Poti aplica orice pasta termoconductoare, iti recomanda Arctic Silver, dar sunt destul de scumpe.

| SiderS explică (pentru KIibrDM):

Nu conteaza cat costa sa fie cat de cat buna mersi mult.

3 răspunsuri:
| Csillag_Alex_1993 a răspuns:

Bro nu conteaza ce pasta ii pui daca vrei nu ii mai pune deloc

| SiderS explică (pentru Csillag_Alex_1993):

Cum sa nu ii mai pun? Daca nu ii mai pun se arde procesorul si placa video.
Se incing foarte tare din cauza ca nu a fost schimbata pasta de 2 ani.