| Metallica97 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, ca program sa descarc pa mp3/mp4 pentru a putea viziona filmulete. raspunsul corect va primi o funda.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Nu stiu pe ce dar poti sa cauti pe net modelul aparatului si sa te uiti la specificatii. de aici afli daca se poate sau in ce format trebuie convertite filmuletele.

ps. mp4 nu inseamna ca poti vedea in mod expres filmulete. mp4 este si un format audio in acelasi timp. asa ca de asta trebuie sa te uiti.