| dianaa21 a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, cam cat costa o imprimanta? big grin

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

Http://www.emag.ro/multifunctionale/sort-priceasc uite alegi modelul si te uiti la pret! funda plz :*

5 răspunsuri:
| Alexsb2006 a răspuns:

Buna!
deci una bunicica incepe de pe la 140-150 lei. daca vrei multifunctionala adica cu scanner de pe la 200 lei. cam astea sunt preturile si te pot duce si pana la 600- 700 lei depinde de imprimanta. dar eu zic ca una intre 150 -170lei e foarte buna. Eu folosesc de mai bine de un an un HP photosmart care a fost 200 si ceva de lei si nu am avut nici o problema cu ea si sunt f multumit.
Funda big grin?

| atentat a răspuns:

Depinde? gaseti si cu un milion cea mai ieftina si cea mai scumpa de la 2 mil juma in sus

| Wolwerine a răspuns:

Pai. Depinde. Daca e incolora poate consta si 140 Ron. Daca e color si laser poate costa pana in 300 Ron. Colora simpla Max. 200 Ron.
Funda te rog

| kozzmyn a răspuns:

In jur de 250 ron. sau mai mult

| boss00 a răspuns:

1 milion sau doua