| mariusraduica a întrebat:

Imi puteti spune, va rog frumos daca jocul real racing 2 merge pe Samsung galaxy pocket neo. Astept raspunsul, si eventual, un site de pe care sa il descarc ( fara sa intre eroarea 5002 la pornirea jocului ).

Ps : dau funda primilo

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu merge. Fara suprarare, dar ai prea multe pretentii de la prastia aia de telefon. EU nici nu l-as numi telefon, in conditiile in care telefoane din 2010 sunt mai performante, si cu destul. Sfat: poti sa il arunci, sa il vinzi, ca jocuri nu ai sa vezi pe telefonul ala.

| Antonescu13 a răspuns:

Nu merge.

| mariusraduica explică:

Scuza-ma dar nu cunosc niciun telefon din 2010 care sa aiba procesor de 850, 4gb mrmorie, 512 mb ram si android 4.1.2. Deci daca nu ai telefon de asta te rog frumos nu mai comenta asa. Oricum e mai bun decat galaxy mini 2 pe care merg o gramada de aplicatii.