| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce sa-mi cumpar: boxe Edifier Prisma E3350, care se folosesc impreuna cu dock universal Apple sau casti Beats by Dr. Dre Tour ControlTalk In-Ear? De precizat ca ambele s-ar folosi cu un iPod Touch a 4-a generatie.

Răspuns Câştigător
| LoveInside a răspuns:

Eu zic sa iti cumper casti Beats by Dr. Dre Tour ControlTalk In-Ear^_^

4 răspunsuri:
| LoveInside a răspuns:

Eu zic sa iti cumper casti Beats by Dr. Dre Tour ControlTalk In-Ear

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am luat iPod de 32 gb, deci o sa-mi iau tot niste casti, Klipsch Image S4i, care au castigat premii gen "director's choice" ani la rand

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am ramas fara casti, dar mi-am luat boxe (altele)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am luat si casti in sfarsti: Klipsch Image S4i.