| GamesAndrey a întrebat:

La laptop placa video chiar nu se schimba? sau trebuie placa video sa aiba vreo caracteristica ca sa poata fi schimbata?
La pc placa video de ce se schimba? DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu poţi schimba placa video la laptop. E lipită de placa de bază şi procesor. Dacă o scoţi, scoţi şi procesorul. Plăcile pe PC-uri normale au conectori care fac legătură cu placa de bază şi le poţi scoate.

| untu a răspuns:

De ce vrei sa schimbi placa video de pe laptop? Ai vreo defectiune? trimite la service cu certificat de garantie!

| GamesAndrey explică (pentru untu):

Vreau sa schimb placa pentru ca este veche, si incep sa apar jocuri care eu vreau sa le joc dar trebuie sa am o placa mai buna ca sa le ruleze

| sltlp a răspuns (pentru GamesAndrey):

Trebuia sa iti iei desktop daca tot aveai dorinta de upgrade.