| George_8501 a întrebat:

La mine nu merge sunetul daca intru in device manager imi arata ca e instalat sunetu si am incercat si instalez alte drivere de sunet nu a mers am pus si alta placa de sunet si nu gasesc un driver bun boxele nu sunt arse merg. Funda Care stie!

2 răspunsuri:
| George_8501 explică:

Am mufa bagata bine ca stiu s-o bag da nu stiu ce are

| Blade82 a răspuns:

Mufa ai bagat-o unde trebuie? De obicei in locul din mijloc se baga. Mai depinde si pe ce asculti muzica si mai multe... Te pot ajuta daca imi dai mai multe detalii.