| anonim_4396 a întrebat:

la telefonul sony ericsson c905 am nevoie de ceva flash pentru youtube? Mi se scurg minutele dar imaginea nu apare.

2 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Da, ai nevoie de flash, dar din pacat nu cred ca telefonul tau suporta flash. Ar mai fi o varianta doar daca ai aveam o aplicatie pe nume "YouTube" instalata pe telefon. Daca nu, nu merge sa te uiti pe youtube.

| Syotos a răspuns:

Am aplicatia "YouTube" si la fel face, chiar nu am nici-o idee, am vazut un videoclip si mergea nu stiu la mine de ce nu vrea sa mearga.