| AlexBoy88 a întrebat:

M-am apucat sa filmez videoclipuri cu jocuri si sa le postez pe youtube.
Ca program de filmat am Bandicam versiunea gratuita care pot inregistra doar 10 minute dar nu asta e problema.
Pot edita un filmulet filmat cu bandicam in Windows movie marker?
Am ales windows movie marker pentru ca e gratis si e usor de folosit.
Se poate randa si edita, adica sa pun o muzica pe fundal din libraria youtube, un scris la inceput etc.
Funda!

4 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Fraps e un program bun de filmat numai daca ai un calculator "bomba", e bun bandicam. Muzica de fundal iti poti punem direct de pe youtube la upload iti arata acolo. Si poti sa le si combini daca faci 10min x3 parti

| Daniellllll1 a răspuns:

Da-mi pe privat link-ul de la canalul tau, si foloseseste ObS(Open Broadcaster Software)
https://obsproject.com/
E mult mai bun ca bandicam-ul si mananca mult mai putine resure

| christishor a răspuns:

Se poate windows movie maker are are si ceva efecte
P.S - Fraps e un program bun de filmat

| TsonPing a răspuns:

Da poti sa faci si cu Windows Movie Marker! Poti aduga muzica de fundal pe filmulet sa apara ceva ceea tu vrei sa scrii sau efecte de la o imaginea la alta sau de la o intamplare la alta!
Fraps iti permite sa filmezi 720hd si nu filmezi doar 10 minute, cat ai loc pe HDD!