| BlackBoyHD a întrebat:

M-am plictisit de numele routerului meu si am cautat tot internetul niste nume dar nu am gasit. Ma puteti ajuta cu un nume de Wi-Fi de toate tipurile de la vecini sau pe unde mai gasiti. Multumesc mult!

P.S.: Ma cheama Alex

Răspuns Câştigător
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Tava lu' Alex, No Password Here, Never Try My Wireless, Ale's Wireless big grinbig grin
Sper ca te-am ajutat

| BlackBoyHD explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Mersi mult tare Never Try My Wireless si oricum si eu ma gandeam la Alex Wireless mersi mult!

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru BlackBoyHD):

N-ai de ce happy

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Vrei sa spui ca te-ai plictisit de numele retelei tale wireless nu a routerului laughing
Oricum, ce e asa greu? Numeste-o cum vrei, chiar si Cioarba, dar stii sa schimbi numele?
PS: Ce zici de AlexHome, AlexPrivate, AlexNET, A Wireless...N-AM IMAGINATIE sad

| BlackBoyHD explică (pentru AlexL28):

Da stiu sa il schimb am configurat multe routere si acum am Alex Wi-Fi dar mersi oricumwinking

| VelicheMarius98 a răspuns:

FBIWi_fi, VandTeracota, Zombies_ate.my_router, Brat Pitarru, No Free Wifi for you, GET OFF! etc.