| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a întrebat:

Ma bate gandul ca in viitorul apropiat sa-mi fac o firma de host pentru servere de samp,minecraft, cs etc.Cine se pricepe cat de cat la minunatia asta sa-mi spuna exact ce imi trebuie si cati bani trebuiesc alocati.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cum ai vrea sa administrezi acesta firma daca nu ai nici cea mai vaga idee cum functioneaza?

| smartshoppers1 a răspuns:

Daca nu ai macar putin habar cum functioneaza asta eu iti sugerez sa nu te apuci de asa ceva ...mai bine faci ceva la care te pricepi si iti si place in acelasi timp decat de a investii bani asa degeaba.
Acum asta e parerea mea, spor la treaba!

| boytz4ever a răspuns:

Are dreptate, ca sa iti deschizi propria firma de host este si foarte costisitor si foarte mult de munca la ele... +ca dedicatele sunt de la 200E/luna cel putin asa am vazut. Trebuie investitii multe... Bafta!