| hundead15 a întrebat:

Ma enerveaza calculatorul meu la culme..nu-l mai suport.
Aproape la TOATE jocurile descarcate, la dezarhivare, INTOTDEAUNA imi zice ca ceva e corupt. Ori nu mi se dezarhiveaza deloc, ori imi da eroare la istalarea jocului, cum ca ceva este corupt. Numai suport...nu pot sa ma mai joc nimic din cauza prostiei astea.Dezarhivez un fisier-x este corupt, instalez un joc-x este corupt. Ce sa fac? Am problema asta de vreo 2 ani, dar am rezistat, pana acum...Numai suport

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca o ai de 2 ani, inseamna ca tot ai reinstalat windows-ul pana acum si problema nu s-a rezolat. Fa-ti un stick bootabil cu Windows si instaleza-l cum trebuie. Iti trebuie o imagine ISO cu Windows. Si rufus:
http://rufus.akeo.ie/? locale=ro_RO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rami defecti. Am avut aceeasi problema.
Ia alti rami de la altcineva in proba pentru a fi sigur.