| Holyman a întrebat:

Ma intrebam daca se merita acest procesor!
http://www.emag.ro/......7aae04e346
Nu ma dau in vant dupa jocuri! Nu vreau sa joc cele mai performante! Dar cred totusi ca poate duce minecraftul si cs go sau macar jocuri mai vechi! Plus ca acest procesor vine si cu o placa video integrata pentru doar 300 de lei! Si inca o intrebare! Pot atasa doar procesorul sau este cu totul! Pentru ca vreau sa folosesc o placa video dedicata pentru acest procesor!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar merge. Eu am un Intel Pentium Dual Core 2. 6GhZ si merge cu setarile la low, si 800x600 cu 80fps(10playeri).Bine. eu am o placa video... cea mai praf, a costat 130 lei laughing

| SouLIce a răspuns:

Daca folosesti o placa video dedicata de ce mai cumperi un procesor cu grafica integrata?

| TwiSt1997 a răspuns:

Se merita...ce ti-ai mai putea lua e fx 4300, dar uite http://cpuboss.com/cpus/AMD-FX-4300-vs-AMD-A8-6600K care e si mai scump cu 50 lei.

| TwiSt1997 a răspuns (pentru TwiSt1997):

Bineinteles daca nu ai deja o placa de bazalaughing